Skip to content

Zinzino aliejus – veiksmingas papildas ar dar vienas sveikatingumo burbulas?

Zinzino aliejus
Pasidalinkite su artimaisiais ar draugais

Gyvename sveikatingumo aukso amžiuje. Kasdien mus pasiekia milžiniški informacijos kiekiai apie naujausius mokslinius tyrimus, procedūras ir papildus, kuriais galime pagerinti savo gyvenimo kokybę. Rūpintis sveikata yra išties svarbu, tačiau sąmoningas pirkėjas visada ieško tik patikimų ir patikrintų priemonių. Jei esate vienas iš jų, neabejojame, kad ir jūsų akiratyje ne kartą pasirodė didelę susidomėjimo bangą sukėlęs Zinzino aliejus.

Ką mes žinome apie Zinzino aliejus?

Zinzino yra tarptautinė sveikatos ir gerovės paslaugų kompanija, įkurta 2005 metais Švedijoje. Kompanija greitai išplėtė savo veiklą į daugiau kaip 100 valstybių visame pasaulyje. Pagrindinė Zinzino veiklos sritis yra sveikatos papildai ir maisto produktai, kuriuose naudojami natūralūs ingredientai ir įvairūs moksliniais tyrimais pagrįsti ingredientų deriniai. Jų produktų linija apima įvairius maisto papildus, skirtus sveikatai palaikyti, tačiau pagrindinis akcentas dedamas ant naujos kartos omega-3 Zinzino aliejų.

Be sveikatos produktų, Zinzino taip pat teikia laboratorinius tyrimus ir paslaugas, kurios padeda vertinti žmonių sveikatą ir individualius sveikatos rodiklius. Jie siūlo Omega-6 ir Omega-3 riebalų rūgščių balanso testus, kurie padeda nustatyti organizmo riebalų rūgščių pusiausvyrą. Pagal testų rezultatus sudaromos individualizuotos sveikatos rekomendacijos ir parenkami konkrečiai kliento poreikiams pritaikyti papildai.

Zinzino aliejus

Zinzino namų testas – tikslus atsakymas apie jūsų organizmo būklę

Viena iš unikaliausių Zinzino siūlomų paslaugų yra maistinių medžiagų balanso testas, kurį galite atlikti neišeidami iš namų. Jis pagrįstas išdžiovinto kraujo lašo (angl. „dried blood spot“ arba DBS) metodu. Gamintojas teigia, kad tokia tyrimo metodika duoda tokius pat tikslius rezultatus kaip veninis kraujo tyrimas atliekamas klinikoje – tai patvirtina ir atlikti moksliniai tyrimai.

Lietuvos rinkai Zinzino siūlo keturis skirtingus namų testus: vitamino D, ilgalaikio cukraus lygio kraujyje matavimo testą bei du skirtingus omega rūgščių balanso nustatymo testus. Populiariausias iš jų neabejotinai yra „Balance test“, kurio pagalba išmatuosite net 11 kraujyje esančių riebiųjų rūgščių, o pagal tyrimo atsakymą galėsite pasirinkti tinkamiausią Zinzino aliejų.

Zinzino aliejus

Kaip atliekamas Zinzino namų testas?

Visi Zinzino testai sukurti taip, kad juos būtų itin paprasta naudoti savarankiškai. Jums belieka išsirinkti pageidaujamą rinkinį internete ir užsisakyti į namus. Gausite jį su detalia instrukcija ir klausimų forma, kurią reikės užpildyti atlikus testą. Klausimynas susijęs su jūsų gyvenimo būdu ir sveikatos būkle, padės specialistams dar tiksliau interpretuoti gautus testo rezultatus. 

Testo atlikimo eiga:

1. Perskaitykite instrukciją ir tinkamai pasiruoškite testo atlikimui. Dėl jo gali tekti susilaikyti nuo maisto, kavos ar alkoholio tam tikrą laiko tarpą iki testo atlikimo.

2. Testo metu jums reikės dezinfekuoti pirštą ir panaudoti sterilią adatėlę. Adatėle staigiu judesiu pradurkite odą. Pasirodžiusį kraujo lašą užlašinkite ant pateiktos testo juostelės.

3. Kraujo testų juostelę ir užpildytą atsakymų formą įdėkite į paruoštą grąžinimo voką ir išsiųskite Zinzino laboratorijai.

4. Telieka laukti rezultatų. Kai laboratorija gaus jūsų mėginį, jis bus ištirtas ir neilgai trukus gausite savo rezultatus. Paprastai rezultatai pateikiami internetu arba atsiunčiami paštu.

Po tyrimų kartu su detalia organizmo būklės ataskaita, gausite mokslininkų sudarytas individualias rekomendacijas jai pagerinti arba palaikyti. Jei jūsų organizme bus nustatytas omega ir kitų riebiųjų rūgščių disbalansas, taip pat gausite nuorodą į jums tinkamiausią Zinzino aliejų šiam disbalansui stabilizuoti.

Kuo ypatingas Zinzino aliejus?

Visi Zinzino Balance linijos aliejai skirti organizmą papildyti būtinosiomis omega-3 riebalų rūgštimis ir subalansuoti omega-6 kiekį. Kai pastarųjų rūgščių kiekis padidėja, organizme iškyla įvairių uždegiminių procesų ir padidėjusio cholesterolio kiekio grėsmė. Ne paslaptis, kad šios būklės lemia daugelį sunkių lėtinių susirgimų, tokių kaip širdies ir kraujotakos sistemos, sąnarių bei onkologinės ligos.

Įprastai, su mityba gauname gerokai daugiau omega-6 nei mums reikia. Tačiau natūraliais būdais gauti pakankamai visų tipų omega-3 yra gana sudėtinga. Todėl Zinzino aliejus yra sudarytas iš dviejų omega-3 šaltinių. Pirmas yra jūrinis, gaunamas iš riebiųjų žuvų taukų, kuriame randamos tiek ilgosios, tiek trumposios grandies aminorūgštys. Antras šaltinis yra naujo derliaus, šviežiai spaustas ir neapdorotas alyvuogių aliejus, kuriame gausu ne tik omega-3, bet ir galingų antioksidantų polifenolių. 

Zinzino aliejus

Kaip išsirinkti tinkamiausią Zinzino aliejų?

Kaip teigia gamintojas, tikslingiausia būtų pradėti nuo testo, po kurio išsirinksite sau tinkamiausią produktą. Taip pat, suvartojus pirmą Zinzino aliejaus kursą, rekomenduojama pakartotinai atlikti testą, įvykusiems pokyčiams pamatuoti ir galimai – pratęsti su kitu produktu arba padaryti pertrauką.

Tačiau Zinzino aliejus gali būti vartojamas ir be išankstinio testo. Pavyzdžiui, jei pageidaujate profilaktiškai pagerinti organizmo būklę arba jaučiate akivaizdžius omega rūgščių disbalanso požymius. Visgi, visuomet geriausia pasikonsultuoti su profesionalu ir savo papildus rinktis pagrįstai bei atsakingai.

Šaltiniai:
https://www.zinzino.com/

Nuotraukos asociatyvinės © zinzino.com

Pasidalinkite su artimaisiais ar draugais

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *