Skip to content

Ar OLAPLEX aliejus yra dėmesio verta investicija? 

Olaplex aliejus
Pasidalinkite su artimaisiais ar draugais

Grožio specialistai sutaria, kad plaukų aliejus yra būtina grožio rutinos dalis. Bet nebūtina pasikliauti nuomone iš šalies – juk ir iš patirties žinome, kad jo naudojimas ne tik palengvina priežiūrą, bet ir akimirksniu pagražina plaukus. Tačiau išsirinkti tinkamą aliejų plaukams yra misija ne iš lengvųjų – dauguma jų stipriai apsunkina sruogas, yra nepatogūs naudoti arba paprasčiausiai neatneša žadėtų rezultatų. Ar tas pats galioja ir tokiems išliaupsintiems gaminiams kaip Olaplex aliejus?

Kokybiška kosmetika kainuoja išties nemažai, tad planuojant pirkinį pravartu išgirsti tiek asmeninius atsiliepimus, tiek faktais pagrįstas ekspertines nuomones. Šįkart, kviečiame įvertinti ar jūsų dėmesio ir pinigų vertas garsusis „Olaplex No. 7“ plaukų aliejus.

Olaplex aliejus

Kas yra OLAPLEX sistema?

Nuo tada, kai 2014 metais pasaulį išvydo „Olaplex“ gydomoji plaukų linija, dėl jos pametė galvą tiek grožio profesionalai, tiek paprasti vartotojai. Vienas iš didžiausių jos privalumų yra universalumas. Priemonės pritaikytos naudoti ir profesionalių procedūrų metu, ir palaikomajam gydymui namuose, todėl ilgalaikiam rezultatui išlaikyti nebūtini nuolatiniai vizitai salone. Šis konceptas sukėlė milžinišką susidomėjimo bangą, todėl netrukus linija pradėjo pildytis įvairiausiais produktais, tarp kurių pasirodė ir daug susidomėjimo sulaukęs „Olaplex“ aliejus.

Kaip veikia OLAPLEX priemonės?

Pagrindinė „Olaplex“ produktų magija slypi patentuotoje medžiagoje bis-aminopropyl diglycol dimaleate. Nenuostabu, kad šis žodžių junginys jums nieko nesako – jį atrado du chemikai, tyrinėję galimybes atkurti suardytas plauko struktūras. Kad geriau suprastume kaip tai veikia, jums visai nebūtinas chemiko diplomas, tačiau pravers trumpai prisiminti mūsų plauko anatomiją.

Pagrindinė plaukų, nagų ir odos sudedamoji dalis yra baltymas keratinas. O jei tiksliau – tai daugybė keratino baltymų, tarpusavyje susijusių dviejų rūšių jungtimis: disulfidų ir vandenilių. Kai dėl įvairiausių išorinių (o kartais ir vidinių) faktorių šios jungtys nutrūksta, mūsų plaukai nusilpsta, ima lūžinėti, pūstis ir praranda gyvybingumą. Štai tada, į areną įžengia bis-aminopropyl diglycol dimaleate, medžiaga, kuri „sulipdo“ šias jungtis, tokiu būdu atkurdama plaukų grožį ir sveikatą. Ji skirtingomis proporcijomis įeina į visų „Olaplex“ produktų sudėtį. Kartu su kitais puoselėjančiais ingredientais, šios medžiagos rasite ir „Olaplex“ aliejuje.

Olaplex aliejus

Kokiems plaukams tinka OLAPLEX aliejus?

Kaip ir visos produktų linijos, šio aliejaus žavesys slypi jo universalume. Nors geriausiai jo poveikį pamatys sausų, pasipūtusių ir chemiškai pažeistų plaukų savininkės, tačiau nenusivils ir turinčios normalius ar riebius plaukus. „Olaplex“ aliejus ypač greitai susigeria, yra labai lengvos tekstūros todėl neapsunkins jūsų garbanų ir nesukels „purvinų“ plaukų efekto. Štai ką žada produkto gamintojai:

  • Apsauga nuo karščio iki 230 laipsnių Celsijaus.
  • Glotnumas ir žvilgesys pūstis linkusiems plaukams.
  • Lūžinėjančių, trupančių ir pažeistų plaukų stiprinimas.
  • Atkuria plaukų elastingumą ir minkštumą.
  • Pabrėžia dažytų plaukų spalvą ir ilgiau ją išsaugo.
  • Padeda išryškinti garbanų tekstūrą.
  • Apsauga nuo UV spindulių ir neigiamo aplinkos poveikio.

Kaip naudoti OLAPLEX aliejų?

Svarbu pabrėžti, kad šis produktas gali būti naudojamas nepriklausomai nuo to, ar jau darėte „Olaplex“ procedūras salone. Jį galima naudoti atskirai nuo likusios linijos, tačiau kaip taisyklė, poveikis visada geriau jaučiamas taikant kompleksinį gydymą. Bet jei norite po truputį susipažinti su „Olaplex“ kosmetika, plaukų aliejus yra tikrai puiki pradžia. Naudokite jį ant sausų ar šlapių plaukų kaskart po plovimo, arba kai jaučiate poreikį suglotninti plaukus dienos eigoje. Turėkite omenyje, kad aliejus yra itin koncentruotas, todėl net ilgų plaukų savininkėms įprastai užtenka vos kelių lašų. Tam, kad išvengtumėte produkto pertekliaus, venkite jį kratyti – tiesiog apverskite buteliuką ir švelniai stuktelkite į dugną pirštu.

Olaplex aliejus

Verdiktas: ar OLAPLEX aliejus vertas savo kainos?

30-ies mililitrų „Olaplex“ aliejaus kaina vidutiniškai siekia apie 28 eurus. Skamba gana prabangiai, tiesa? Tačiau specialistai turi atskirą nuomonę. Jie teigia, kad nors ir aliejus turi tam tikrų trūkumų, pavyzdžiui, pernelyg nereikšmingą UV filtro kiekį, tačiau iš esmės tai yra puiki investicija į savo plaukų grožį. Aliejus ypač skalsus, todėl šio nedidelio buteliuko jums užteks ne vieneriems metams. Be to, mokate už produktą, kuriame nėra tokių agresyvių medžiagų kaip parabenai, ftalatai ar sulfatai. Visa „Olaplex“ kosmetika gaminama taupant gamtos išteklius ir neatliekant bandymų su gyvūnais, tad keliasdešimties eurų suma už plaukų grožį ir geresnę planetą skamba kaip dėmesio vertas pasiūlymas.

Nuotraukos asociatyvinės © olaplex.com

Pasidalinkite su artimaisiais ar draugais

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *